RANGE ROVER LAZY RIDE 2019

 
 
Odbiędzie się w weekend 12-14 kwietnia.
 
Formuła, lokalizacja i ogólna idea pozostają niezmienne. Jak w poprzednich latach będzie drogo, pretensjonalnie i bez sensu.
Dodatkowo z uwagi na 50lecie Range Rover'a zobowiązujemy się do opracowania kilku specjalnych podłości by utrudnić uczestnikom życie nie zapominając jednakowoż o tym, że nie off-road i walka z żelazem a event towarzyski jest najważniejszy. Poniżej znajdziecie zestaw możliwie wyczerpujących informacji uwzględniający większość pytań które chcielibyście zadać.

Zapraszamy.
 

Plan akcji czy też jak kto woli: lineup
 
12.04 piątek.
Będziemy na miejscu już od 16.00 żeby odbiór administracyjny uczestników przebiegał sprawnie.
Od godz. 16.00 można się meldować w hotelu.
Od godz. 19.00 zarezerwujemy kazamaty kawiarni na terenie zespołu pałacowego na before party. Bar zaopatrzony jest jak jest - piwa nie braknie, innych alkoholi może. Stół bilardowy, dania barowe/garmażeryjne/ we własnym zakresie. Konsumpcja na koszt własny możliwa do upadłego.
 
13.04 sobota.
8.30-10.00 śniadanie w jadalni pałacu.
 
10.15-11.00 odprawa przed głównym wejściem od strony parku, omówienie roadbooka i zasad korzystania z trasy
 
11.00+ wyjazd pierwszej załogi na trasę. kolejne w odstępach minimum trzyminutowych z parkingu na dziedzińcu.
 
14.00 [około] pierwsze załogi poruszające się po trasie dotrą na strzelnicę. Tam przewidziany jest jednodaniowy, ciepły posiłek regeneracyjny oraz strzelanie z broni ostrej dla wszystkich chętnych. Na miejscu jest restauracja w której po uważaniu każdy może zjeść coś lub wypić kawę. Dla dzieciaków w różnym wieku ośrodek ma park linowy, dla młodszych plac zabaw pod dachem typu "pałac Gargamela". Po strzelaniu powrót na trasę by zamknąć pętlę do pałacu. W drodze powrotnej można uzupełnić paliwo, umyć pojazd oraz zakupić amunicję na wieczór.
 
19.30 biesiada integracyjno-filozoficzna w pałacu. Przewidziana przynajmniej dwudaniowa obiado-kolacja, kawa, deser, napoje, potem zimna płyta. W ramach wpisowego przewidujemy butelkę wina na głowę, oczywiście czerwonego z byłych kolonii. Inne alkohole wedle upodobania można wnieść ze sobą. W ramach posiłku napoje typu sok/cola.
Znając życie to zajście potrwa do...odcięcia. Ostatni żywi uczestnicy zostaną wyproszeni z sali około 2.00
 
14.04 niedziela.
9.00-10.30 śniadanie niespieszne.
 
11.30 dla chętnych samodzielny spacer po parku lub zwiedzanie kompleksu pałacowego/siedziby zespołu z przewodnikiem-należy zadeklarować wolę przy zgłoszeniu.
 
12.00 koniec doby hotelowej/ostateczne rozwiązanie zgromadzenia.
 
Trasa:
Wg roadbooka, poprowadzona drogami polnymi i leśnymi publicznymi oraz wewnętrznymi lasów na podstawie uzyskanych zezwoleń.
Poziom trudności...well...powiedzieć o drodze, że łatwa to jakby obrazić-natychmiast sponiewiera. Trasa jest przejezdna standardowym samochodem bez uszkodzeń przy odpowiednim poziomie koncentracji załogi. Natomiast jeśli będzie mokro lub śnieżnie to elementy walki będą nieuniknione. Na przestrzeni lat niektóre fragmenty tej trasy okresowo są przejezdne na szosówkach ale bywało i tak, że walczyliśmy wiele godzin używając sprzętu ciężkiego.
Droga to droga. Jak puści to puści, a jak nie to...sponiewiera.
Dzień niespiesznej jazdy z czasem na robienie zdjęć czy zatrzymania w okolicznościach przyrody.
Wskazane jest mieć podstawowy sprzęt do wyciągania czyli taśma, szekle, obuwie i rękawice do pracy.
Roadbook wg licznika samochodowego bo takie są najlepsze. Widokowo, turystycznie, przestrzennie.
Tak żeby jechać i dobrze się bawić.
 
Dopuszczone pojazdy:
Range Rover-wszystkie wersje i modele od 1969 do 2019.
Próby przemycenia innych modeli lub marek nie będą rozpatrywane.
Specyfikacja dowolna, maks. opony mt 32". Żadnych szumeksów, rolników, jodełek, nic. Fajnie by było jakby olej się z wozów nie lał wiadrami żeby granitów za unijne hajsy pod pałacem nie upaprać.
 
Baza:
Zespół pałacowy w Koszęcinie, siedziba Zespołu Pieśni i Tańca "Śląsk". W miejscowości poza pałacem jest kilka knajp, dwie stacje paliw,
przynajmniej trzy markety, dwa bankomaty i jeden sklep całodobowy najmarniej.
 
Zakwaterowanie:
Wszystkie pokoje na terenie kompleksu pałacowego w różnych skrzydłach i budynkach. Wszystko w granicach trzech minut marszu od sali kominkowej/balowej w której będziemy biesiadować. Większość pokoi to dwójki. Są dostępne jedynki oraz pokoje dla rodziców z dziećmi 2+2. Wszystkie z łazienkami, bez telewizorów. Ładne, czyste, odnowione, ciepłe. Drugie piętro z windą lub schodami. Miejsca parkingowe na terenie pałacu ogrodzonym, monitorowanym, z fizyczną ochroną na bramie i terenie. Dziewczyny na recepcji przytomne.
 
Prawa mniejszości:
1. Mniejszość wegetariańska/wegańska ma prawo zgłosić zapotrzebowanie na posiłki wg swoich potrzeb. Nie zgłosi to będzie konsumować schabowe.
2. Mniejszość upierająca się podróżować z psami/kotami/inną gadziną ma prawo zgłosić gadzinę jednakże zostanie zakwaterowana poza pałacem w osobnym budynku z wydzieloną częścią hotelową na terenie kompleksu .
3. Mniejszość brzydząca się bronią palną, strzelectwem, łowiectwem, itp. aktywnościami ma prawo zrezygnować z udziału w strzelaniu co zostanie uwzględnione w wysokości wpisowego.
4. Abstynenci mają prawo nie wprowadzać do organizmu destylatów.
5. Palacze mają prawo palić na dziedzińcu lub tarasie.
6. Mniejszość niezadowolona ma prawo milczeć i zaleca się skorzystanie z w/w prawa.
 
Koszty:
W tym miejscu pierwsza mała podłość bo liczymy jak pakiet "Autobiography" czyli każdy samodzielnie wybiera opcje i dokonuje sumacji.
Składowe są następujące:
-udział w RRLR'19: 350zł każda osoba dorosła.
-udział dzieci powyżej 10 roku życia 100zł/dziecko.
-1 nocleg w dwuosobowym pokoju 90zł/osoba
-1 nocleg w pokoju jednoosobowym 120zł [dla idywidualistów]
-dostawa do pokoju dla dziecka 80zł/dziecko.
-biesiada z winem 140zł/osoba.
-strzelnica 80zł/osoba dorosła, 40zł/dziecko powyżej 14 lat.
-posiłek w trasie 30zł/osoba.
-park linowy 20zł/osoba.
-wahadło/tyrolka/jump 30zł/osoba.
 
W ramach pakietu "Autobiography" istnieje możliwość zamówienia brandowanych MY19 gadżetów z poprzednich lat:
-bluza 90zł
-miś w puszcze 50zł
-kubek metalowy 40zł
 
Wszystkie wybrane składowe wraz z podsumowaniem prosimy byście wyszczególnili w zgłoszeniach.
 
Procedura zgłoszenia:
Zgłoszenia wysyłacie na maila poczta@landrover.katowice.pl
Po otrzymaniu zgłoszenia wyślę dane do uiszczenia opłat wpisowych. Za ważne uznawać będziemy wyłącznie zgłoszenia opłacone.
 
Ilość miejsc jest...ograniczona. W pałacu jest 30 pokoi. Potem musicie szukać noclegów w Koszęcinie na własną rękę. Są jakieś ale nigdy ich nie sprawdzaliśmy.
 
Czas start.
 
Zamknięcie listy zgłoszeń 01.04.2019