RANGE ROVER LAZY RIDE 2018

Baza:

Zespół pałacowy w Koszęcinie, siedziba Zespołu Pieśni i Tańca "Śląsk". W miejscowości poza pałacem jest kilka knajp, dwie stacje paliw, przynajmniej trzy markety, dwa bankomaty i jeden sklep całodobowy najmarniej.
Plan akcji:

13.04 piątek.
Od godz. 14 można się meldować w hotelu, od godz. 18 zarezerwujemy kazamaty kawiarni na terenie zespołu pałacowego na before party. Bar zaopatrzony, stół bilardowy, dania barowe/garmażeryjne zarezerwujemy jak będzie wiadomo ile osób dojedzie w piątek.
Konsumpcja na koszt własny możliwa do upadłego.
Postaramy się być na miejscu już od 14 żeby odbiór administracyjny uczestników przebiegał sprawnie.

14.04 sobota.
9.00 do 10.30 śniadanie w jadalni pałacu.

10.30 odprawa przed wyjazdem na trasę, omówienie roadbooka i zasad korzystania z trasy.

11.00 wyjazd pierwszej załogi na trasę. kolejne w odstępach trzyminutowych.

14.00 [około] pierwsze załogi poruszające się po trasie dotrą na strzelnicę w Lublińcu. Tam przewidziany jest jednodaniowy, ciepły posiłek regeneracyjny oraz strzelanie z dwóch rodzajów broni ostrej dla wszystkich chętnych. na miejscu jest restauracja w której po uważaniu każdy może zjeść coś lub wypić kawę. Dla dzieciaków w różnym wieku ośrodek ma park linowy, dla młodszych jakiś tam plac zabaw pod dachem typu pałac Gargamela.
Po strzelaniu powrót na trasę by zamknąć pętlę do pałacu. W drodze powrotnej można uzupełnić paliwo, umyć pojazd oraz zakupić amunicję na wieczór.

19.00 biesiada integracyjno-filozoficzna w pałacu. Przewidziana przynajmniej dwudaniowa obiado-kolacja, kawa, deser, napoje, potem zimna płyta. W ramach wpisowego przewidujemy butelkę wina na głowę, oczywiście czerwonego z byłych kolonii. Inne alkohole wedle upodobania można wnieść ze sobą. W ramach posiłku napoje typu sok/cola.
Znając życie to zajście potrwa do...odcięcia. Odcięcie nastąpi o 2:30.

15.04 niedziela.
9.00 śniadanie niespieszne.
11.30 dla chętnych zwiedzanie kompleksu pałacowego/siedziby zespołu z przewodnikiem
12.00 koniec doby hotelowej/rozwiązanie zgromadzenia.
 


Trasa:
wg roadbooka, poprowadzona drogami polnymi i leśnymi publicznymi oraz wewnętrznymi lasów i wojska na podstawie uzyskanych zezwoleń.
poziom trudności... well... powiedzieć o drodze, że łatwa to jakby obrazić. Natychmiast sponiewiera. Trasa jest przejezdna standardowym samochodem bez uszkodzeń przy odpowiednim poziomie koncentracji załogi. Natomiast jeśli będzie mokro lub śnieżnie to elementy walki będą nieuniknione. Na przestrzeni lat niektóre fragmenty tej trasy okresowo są przejezdne na szosówkach ale bywało i tak, że walczyliśmy wiele godzin używając sprzętu ciężkiego. Droga to droga. Jak puści to puści, a jak nie to...sponiewiera.
Dzień niespiesznej jazdy z czasem na robienie zdjęć czy zatrzymania w okolicznościach przyrody.
Wskazane jest mieć podstawowy sprzęt do wyciągania czyli taśma, szekle, obuwie i rękawice do pracy.
roadbook wg licznika samochodowego bo takie są najlepsze. Widokowo, turystycznie, przestrzennie. Tak żeby jechać i dobrze się bawić.

Dopuszczone pojazdy:
Range Rover-wszystkie wersje i modele od 1970 do 2017.
Próby przemycenia pojazdów innych marek nie będą rozpatrywane. Inne land rovery pre '86 w miarę wolnych miejsc na liście po indywidualnym uzgodnieniu.
Specyfikacja dowolna, maks. opony mt 32". Żadnych szumeksów, rolników, jodełek, nic. Fajnie by było jakby olej się z wozów nie lał wiadrami żeby granitów za unijne hajsy pod pałacem nie upaprać.

Prawa mniejszości:
1. Mniejszość wegetariańska/wegańska ma prawo zgłosić zapotrzebowanie na posiłki wg swoich potrzeb. Nie zgłosi to będzie konsumować schabowe.
2. Mniejszość upierająca się podróżować z psami/kotami/inną gadziną ma prawo zgłosić gadzinę jednakże zostanie zakwaterowana poza pałacem w osobnym budynku na terenie kompleksu z wydzieloną częścią hotelową.
3. Mniejszość brzydząca się bronią palną, strzelectwem, łowiectwem, itp. aktywnościami ma prawo zrezygnować z udziału w strzelaniu co zostanie uwzględnione w wysokości wpisowego.
4. Abstynenci mają prawo nie wprowadzać do organizmu destylatów.
5. Palacze mają prawo palić na dziedzińcu.
6. Mniejszość niezadowolona ma prawo milczeć i zaleca się skorzystanie z w/w prawa.

Zakwaterowanie:
Wszystkie pokoje na terenie kompleksu pałacowego w różnych skrzydłach i budynkach. Wszystko w granicach trzech minut marszu od sali kominkowej w której będziemy biesiadować. Większość pokoi to dwójki. Są dostępne jedynki oraz pokoje dla rodziców z dziećmi 2+2.
Wszystkie z łazienkami, bez telewizorów. Ładne, czyste, odnowione, ciepłe. Drugie piętro z windą lub schodami. Miejsca parkingowe na terenie pałacu ogrodzonym, monitorowanym, z fizyczną ochroną na bramie i terenie. Dziewczyny na recepcji przytomne.

Procedura zgłoszenia:
Zgłoszenia wysyłacie na maila poczta@landrover.katowice.pl

Ilość miejsc jest...ograniczona. W pałacu jest 30 pokoi. Potem musicie szukać noclegów w Koszęcinie na własną rękę. Są jakieś ale nigdy ich nie sprawdzałem.
Czas start.
 
Zamknięcie listy zgłoszeń 28.02.2018
 
UWAGA! Ostatni dzwonek na rezerwację miejsc! Termin ostateczny to 30.03.2018
 
Koszty:
Tabela opłat zlotowych na ten rok zostaje uproszczona do granic. Wprowadzamy ujednoliconą opłatę od każdej osoby dorosłej i od każdego dziecka.

Koszt uczestnictwa w imprezie dla każdej osoby dorosłej w pełnym pakiecie "full fat" czyli:
-dwa noclegi ze śniadaniami
-wieczerza z winem
-strzelnica
-etc.
wynosi 700zł/osoba każda.

Dziecko do dziesiątych urodzin: 315zł/osoba
Dziecko powyżej dziesięciu lat: 375zł/osoba
(dzieci bez strzelania)

Pakiet bez noclegów (lokal matador):
510zł każda osoba dorosła
95zł każde dziecko

Od w/w cen można odjąć:
-strzelanie 80zł
-jeden nocleg 90zł

lub dodać:
-dla dzieci/młodzieży strzelanie za 40zł/osoba
i aktywnych ruchowo dorosłych oraz dzieci:
-park linowy 20zł/osoba
-wahadło/tyrolka/jump 30zł/osoba

Prościej nie potrafimy.